درباره ی ما

خانه درباره ی ما

شرکت کیمیا سپهر فاخر

شرکت کیمیا سپهر فاخر(سهامی خاص - شماره ثبت ۵۳۹۶۹) با اخذ مجوزات لازم از دانشگاه علوم پزشکی و استفاده از تکنولوژی نانو، ماشین آلات روز دنیا و به کارگیری از بهترین مواد اولیه، ماسک‌ های ۴ لایه پرستاری با برند رخسار تولید می نماید. تولید ماسک‌های تنفسی رخسار با دستگاه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک زیر نظر مهندسین، کارشناسان مجرب انجام می‌ پذیرد.

About Image

سیستم استریل و نوع بسته بندی

با توجه به اهمیت پاکیزگی این محصول، کلیه ماسک ها پس از بسته بندی با سیستم گرمادهی استریل و ویروس زدایی می شوند. بسته بندی ماسک ها پلمپ بوده به نحوی که در حمل و نقل، فروش و ... در معرض آلودگی قرار نگیرد.

ماسک نانو پیشنهاد ما

با توجه به قابلیت فیلتراسیون بالای ماسک نانو، خط تولید اصلی این شرکت بر روی ماسک های نانو می باشد. لایه پوششی نانو دارای تاییدیه آزمون فیلتراسیون عوامل بیماری‌ زا و آلاینده‌ها با فلیتراسیون بالای ۹۸ درصد از آزمایشگاه مورد تایید وزارت بهداشت و آزمایشگاه سازمان انرژی اتمی ایران و همچنین آزمایشگاه نلسون امریکا می باشد که توانسته است بهترین عملکرد را نسبت به ماسک‌های معمول به نمایش بگذارد. ماسک نانو برای تمام مصارف از جمله استفاده در منزل، آرایشگاه، مغازه، بیمارستان ها، صنایع نیمه آلوده و آلودگی زیر خط بسیار شدید، مفید می باشد.

استریل

98 درصد فیلتراسیون ذرات

بدون حساسیت

تنفس راحت

محصولات دیگر

ماسک های دارای فیلتر ملت بلون، ماسک های بندی و جراحی از محصولات دیگر این شرکت می باشد که با بهترین مواد اولیه از کارخانجات با کیفیت داخلی تهیه می‌شود.
از طریق ثبت مشخصات خود می توانید ما را در بهبود محصولات یاری فرمائید.

ظرفیت تولید

این شرکت افتخار دارد به دنبال سیاست‌های کلان کشور در بحران‌های پیشِرو مردم را یاری نماید لذا در شرایط بحرانی کرونا این شرکت با ظرفیت تولید روزانه ۴۰۰ هزار عدد ماسک آمادگی خود را جهت عرضه ماسک بهداشتی با قیمت مصوب اعلام می دارد.

دیپلم و گواهینامه ها

شرکت کیمیا سپهر فاخر با توجه به تجهیزات، ماشین آلات اتومات و نیمه اتومات و فضای مناسب جهت تولید تجهیزات و ملزومات پزشکی موفق به اخذ گواهینامه های مورد نیاز شده است.